MŮJ ROK 2023

CO SE POVEDLO?

Stabilizovat sebe samou ve svém vlastním podnikání. Zásadní pro mne bylo pojmenovat kdo jsem, kam jdu a co nabízím firmám a jednotlivcům. Pro mne zatím nejobtížnější disciplína, psát a tvořit za sebe, pro vás. Pro ty druhé to umím skvěle, ale za sebe, bylo pro mne nové. Svůj talent předávám dál ve své vlastní tvorbě, na své vlastní cestě z nuly na sto, jak je mým dobrým zvykem. Skoro šest měsíců jsem se dnes a denně vracela do sebe, objevovala svoje talenty a dary, kterými bych vám mohla být prospěšná.

Vystavila jsem osobně 60 faktur, přivedla 15 zákazníků, napsala na FB přes 300 příspěvků, včetně reels. Na LinkedIn jsem vytvořila 108 příspěvků. Hezky jsem se s tou svou vlastní tvorbou naučila pracovat.

Stabilizovala jsem osobní práci se sociálními sítěmi. Co mi nefungovalo jsem ukončila. Investovala jsem cca 150 000,- Kč do budování vlastní značky na LinkedIn a dalších cca 50 000,- do tréninku osobního rozvoje. Vyhodnotila si práci  a čas strávený na ostatních sítích tipu IG, FB a budování vlastní značky. Makala jsem na práci s obsahem, na rozšiřování sítě a taky na vyladění svého programu prostřednictví webu.

Proč?

Vše musí být se mnou v souladu, osobní růst i program, který lidem a firmám přináším. Pokud není souladu s osobním růstem, kterým postupně procházím, nebude fungovat flow, podařilo se. Na jaře 2023 uzavírám první spolupráce ve své vlastní značce pro vás a již 100% sama za sebe. V nové energii s novými zákazníky a v souladu se sebou. I v letošním ve firmách stavím obchodní týmy, vyhledávám talentované obchodníky, školím je, nastavuje systém obchodu a přináším výsledky stejně, jako to dělám už 25 let, ale dnes nově a ve své vlastní značce, s vlastní energii.

Trénuji obchodníky offline i online. Trénuji jednotlivce v budování jejich značky, jejich cena a hodnoty. Pomáhám s nastavením cen svým zákazníkům. Přináším větší tržby a zisky. To co hlásám, také žiju v praxi. Zcela v souladu se mým záměrem, posláním a myšlenkou. Pomáhat, kde je mne třeba. Předávám svoje zkušenosti, know-how ve své vlastní, velmi silné energii.

Moje pole působení se zvětšilo, už jezdím do firmem a za zákazníky v rámci celé ČR, nemám malé děti a mohu být flexibilní. Vnímám a nastavuji si vzdálenost k zákazníků při cestování tak, abych byla odpočatá a mohla se plně věnovat byznysu ve firmách a pro firmy, které si mou službu platí.

Investice do vlastního osobního rozvoje v částce přes 200 000,- Kč , kterou jsem do sebe vložila, se mi do šesti měsíců zaplatila a co víc, získala jsem nové přátele, zkušenosti, nové obchodní výsledky, nový pohled na dělat byznys lépe a pro mne maximálně efektivně. Získala jsem větší osobní stabilitu, vnitřní jistotu a nadhled. Získala jsem ve svém podnikání osobní svobodu a možnost tvořit to nejlepší ze sebe a pro vás, s vámi. V druhé polovině roku jsem si svou novou podnikatelskou cestu začala náramně užívat, celý proces vlastního podnikání a ten pocit, který mi přináší, se mi velmi zalíbil. Od obrovské práce na sobě, přes odvahu stát ve vlastní značce, síle a radosti z dobře odvedené práce na všech úrovních, mi dává obrovský význam a smysl. V celé své nahotě se umět prodat stejně dobře, jako to dělám ve firmách a pro firmy už víc jak 25 roků.

Zaregistrovala jsem se do projektu www.denproskolu.cz, který sdružuje dobrovolníky z řad profesionálů z praxe, kteří studentům na středních školách a ve jejich volném čase předávají osobní zkušenosti z praxe. Tak toto setkání bylo pro mne velmi krásné. Přiznávám, užila jsem si ho víc než studenti střední školy obchodní v Prostějově. V jejich věku mi na školách chyběli zkušení lidé z praxe, kteří mají výsledky a umí se o jejich zkušenost podělit a tak dnes se o své výsledky dělím se studenty i já. Předávám praktické rady a tipy jak na praktický život. Kéž je moje zkušenost pro naše studenty inspirací.

Miluji dosažené výsledky mých zákazníků pod mým vedením, miluji i osobní výsledky. Podařilo se mi navázat spolupráce s novými majiteli firem, kde buduji jejich obchod. Přivádím talentované obchodníky, trénuji jejich obchodní dovednosti. Nastavuji zákazníkům vyšší ceny a přináším vyšší zisky. Učím umění vyjednávat a tuto dovednost hodlám v roce 2024 více pilovat a předávat, na konkrétních případech opět v praxi, žádná teorie, ale „brutální“ praxe.

Účastním se živých vysílání na sítích FB a LinkedIn, aby mou energii lidé cítili a vnímali. Miluji osobní kontakt a formu online živých vysílání jsem si oblíbila. Mám ráda rozhovory ve dvou a této oblasti bych se ráda více věnovala i v roce 2024. Měním a vylepšuji způsob prodeje, který znám a to co funguje mně, ráda předávám milovaným zákazníkům.

Závěr roku mi přinesl ve firmách a pro firmy také tréninky soft skills a možnost odskočit si od obchodu k pracovním týmům. Baví mne pracovat na vysoké kvalitě energetického prostředí firem, spojovat lidi a trénovat slabé stránky pracovních týmů.

CO SE NEPOVEDLO?

Neposílila jsem svůj tým spolupracujících kolegů o nové kolegy pro mou firmu. Zájemci, kteří se hlásili do spolupráce se mnou pro mne nebyli to ONO. Nepotřebuji každého, potřebuji jen ty, kteří mají zájem o budování obchodní značky ve spolupráci se mnou a pro vás.

Nepodařilo se mi přestěhovat do srubu, který již několik roků stavím. Splněný sen o bydlení ve srubu se mi posunuje na rok 2024.

Někdy se mne obchodníci báli, když jsem jim šlapala tzv. na krk a potřebovala ty zatracené výsledky. Musím méně tlačit a lépe motivovat.

Nesouhlas ve vyjednávání komunikovat bez emocí. Toto je dovednost, kterou potřebuji vylepšit. Zejména, když se jedná o tvrdé vyjednávání, kde protistrana hájí výhradně svoje zájmy a já vyjednávám zájem klienta nebo když se vedle sebe posadí profesionální vyjednavač.

Dvakrát jsem nabourala auto, ale nezastavilo mne to na cestě za vámi. Dej si větší pozor na cestách, platí pro mne s novým rokem.

Nedařilo se mi pro vás více psát na blog mého webu. O to více jsem tvořila příspěvky na FB a LinkedIn, zkrátka se nejde rozkrájet.

CO PŘIPRAVUJI V ROCE 2024?

Osobní setkávání s vámi v podobě plánovaných workshopů na témata osobní rozvoj a tréninků obchodníků, pod mým vedením se zajímavými hosty. Ušitý na míru pro vás. Cítím potřebu být s vámi více osobně nebo živě.

Navštěvovat školy a naše studenty v předávání osobní a praktických zkušeností z mé praxe v budování obchodu vlastního i ve firmách a pro firmy. Předávat ze sebe praktické návody jak na život v praxi.

Společné živé rozhovory na zajímavá témata z oblasti obchodu a efektivního online marketingu.

Zdvojnásobit tržby nejen sobě, ale i svým zákazníkům.

Spolupracovat se zajímavými zákazníky i jednotlivci, kde naše spojení bude přinášet radost, výsledky a další kvalitní a dlouhodobé vztahy.

Otevírat nové a zajímavé projekty, které nás spolu baví.

To vše výhradně v dobré energii a v souladu se mnou. Tam kde soulad nebude, nemůže obě strany spolupráce dlouhodobě bavit a naplňovat, takové spolupráce si dovolím odmítnout.

Jako každý rok plánuji i v příštím roce investovat do osobního rozvoje sebe samé významnou částku, aby naše spolupráce za hodně stála a naplnila vzájemná očekávání. Vnímám tuto investici pro každého jako zásadní a nejlépe vynaloženou. V neposlední řadě také proto, abyste si ode mne odnášeli mnohem víc než jen ty peníze.

Dovoluji si posílit spolupráci o pomoc v oblasti tvorby příspěvků a grafiky, zkrátka nepotřebuji být desetibojařka a uvolním si ruce pro další tvorbu pro vás a s vámi.

Děkuji, že mohu a že vás spolupráce se mnou baví, kéž je i váš rok lepší než ten, který právě končí

Ivana Vítková

Sdílení:

Konzultace zdarma

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce  i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.